• kantine2

  kantine2

 • oliebollen-860x220

  oliebollen-860x220

 • clubheld_ron_rohder-860x220-2
 • Vacatures

  Vacatures

  De actuele openstaande vrijwilligerstaken   Vele handen maken licht werk. BCO moet het hebben van de vrijwilligers om zo'n mooie vereniging te zijn en te blijven. Op deze pagina vind je altijd de openstaande vrijwilligerstaken. Kijk eens waar jij een steentje zou kunnen...

donderdag, 21 november 2019 20:23

Stem op Ron Rohder! Clubheld van het jaar.

Bij BCO zijn we blij met alle vrijwilligers, maar sommige vrijwilligers verzetten grote bergen werk voor onze club en verdienen het om eens extra in het zonnetje te staan. Zo is Ron Rohder genomineerd voor clubheld van het jaar! Ron staat tweede in de verkiezing voor de gemeente Oosterhout! Laten we onze waardering voor Ron's werk uitspreken door te stemmen, en misschien hebben we dan wel de clubheld van het jaar in onze vereniging!

Lees 64 keer